Jablotron -100

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron.

Multifunkční použití

JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou, nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení. nebo otevřít garážová vrata. Využijte možnosti špičkové techniky naplno.

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače, nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Svobodný výběr

Alarm JABLOTRON 100 nabízí absolutní svobodu výběru, které se přizpůsobí vašim potřebám. Nabízí řešení pro byty, chaty, domy kanceláře i výrobní prostory. Naplánujte si jeho velikost dle libosti!

Skutečné bezpečí

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez přetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. Prvních 6 měsíců navíc zdarma!

0,00 Kč
cena včetně DPH