Celková ochrana majetku

Samotný zabezpečovací systém hlásí pouze události, požár, poplach, únik plynu, dobývajícího zloděje,nebo tekoucí vodu. Všechny tyto situace musí někdo fyzicky řešit. Jste v zaměstnání či na dovolené, potřebujete přivolat pomoc (jste nemocní, přepadli Vaší provozovnu). Pro tyto situace je k systému dodávaná na 3 měsíce zdarma služba Celková ochrana majetku.
Při této službě je Váš majetek 24 hodin 7 dní v týdnu pod trvalým dohledem bezpečnostního centra. Operátoři vyhodnocují události na základě údajů zabezpečovacího systému instalovaného v objektu. Události jsou vyhodnocovány podle pevně stanovených pravidel a ihned řešeny. Ihned jste informování  o přijatých opatření a do objeku je vyslána Asistenční Zasahová Služba.

 

 • jste mimo nemovitost

  operátoři v bezpečnostním centru přijmou ze zabezpečovacího systému zprávu že ve Vaší nemovitosti je delší dobu vypadek elektrické energije.
  Následně je vyslána Asistenční Zásahová Služba, která na místě zjistí o jakou  závadu se jedná (špatný jistič, přívodní vedení k nemovitosti, popřípadě jiná závada) a bude Vás informovat o možnostech oprav, aby nedošlo k případným škodám.

 • jste na dovolené

  v tomto případě je k dispozici bezplatná zvýšená kontrola objektu v době dovolené (patrola). Námatková kontrola Asistenční Zásahové Služby vnější bezpečnosti objektu.


 • Vaše provozovna je přepadena

  v tomto případě má zaměstnanec možnost přivolat
  Asistenční Zásahovovou Službu skrytým tlačítkem, nebo přenosným aktivačním tačítkem v podobě náramkových hodinek.


0,00 Kč
cena včetně DPH